of

Pneumatiky jsou jednou z nejnamáhanějších částí vozidla. Jsou vystaveny nejen mechanickému zatížení, ale i vysokým teplotním rozsahům a agresivním atmosférickám vlivům. Výsledkem je křehnutí materiálu, ztráta původního černého vzhledu a lesku a vznik drobných trhlin a prasklin. Aby pneu vypadala stále, jako nová stačí několik minut péče a použití vhopdných přípravků.

Pokud je pneu již sešedlá je doporučeno umytí přípravkem Atas LACER, nebo Atas DIMER, nejlépe ve spojení s čištěním disků, pro které jsou přípravky určeny. Pro ošetření je určen přípravek Atas PNEUBEL. Ten stačí nanést rozprašovačem, nebo houbičkou na povrch pneumatiky, která nemusí být suchá a nechat zaschnout.  Ošetřenou gumu nejen ochrání, ale poskytne mu lesklý vzhled s efektem mokrého povrchu. Přípravek není mastný a je vhodný i třeba na ošetření gumových koberců a van do kufru.

Pro aplikaci 2 v 1. To znamená vyčištění a naleštění v jednom úkonu je určen přípravek Atas PNEUBEL SPRAY. Tato speciální aktivní pěna je velmi rychlá a efektivní. V nouzi lze použít i přípravek Atas FASCO.

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 716 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....