of

Plastová skla moderních světlometů jsou během provozu vystavena namáhání, které se projeví zmatněním a zrtrátou průhlednosti. Tím se výrazně sníží svítívost a viditelnost při jízdě v noci.

Takto poškozená skla již dnes není problém uvést do stavu, který se blíží tomu původnímu. Odbroušením poškozené vrstvy brusnými plátny různé hrubosti a vyleštěním vypadají skla mnohokrát, jako nová. Problémem je zachovat tento renovovaný stav po co nejdelší dobu. Nová skla jsou přímo z výroby opatřena speciálním lakem, který samotný tvrzený plast chrání. Tento ochranný nástřik je však při renovaci odbroušen. Běžná praxe ochrany je použití některého z ochranných vosků určených na laky vozidel, která nemá dlouhodobý efekt.

Ani my nemáme bohužel dosud řešení, jak světla po renovaci dlouhodobě ochránit. Doporučit můžeme přípravek FILLTEC F104 UV SEAL. Ten obsahuje keramické nanočástice, silný UV filtr, má zvýšenou odolnost vůči chemikáliím a lze jej aplikovat i v několika vrstvách. Vydrží mnohem déle než klasické vosky a dokáže i mnohem učinněji chránit.

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 706 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....