pondělí, 15 květen 2017 00:00

FILLTEC Professional F104 - UV Seal

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)
Nano ochrana laku Nano ochrana laku

FILLTEC Professional F104 - UV Seal je nový přípravek na ochranu laků a plastů s pokročilou 3D keramickou nanotechnologií. Vychází z úspěšné řady nanoproduktů Hagmans NANO+, které svými ochrannými účinky a dobou ochrany vysoce překračovaly vlastnosti přípravků nejprestižnějších značek autokosmetiky.  

O tom, jak probíhalo testování si můžete přečíst v tomto článku:  Jak se testovalo Hagmans Nano+

FILLTEC Professional F104 - UV Seal přináší vylepšené vlastnosti a umožňuje ještě lepší ochranu laků a plastů. Na povrchu vytváří extrémně odolný ochranný film (štít), který chrání před zvětráváním, oxidací a změnou barevného odstínu. Účinný UV filtr zabraňuje negativnímu působení slunečního záření.

 

Běžný vosk

Klasické vosky, i když jsou té nejvyšší kvality, nedokáží vzhledem k velikosti molekul vyplnit drobné mikroskopické trhlinky v povrchu.


 

UV seal

FILLTEC Professional F104 - UV Seal obsahuje nanočástice, které vyplní veškeré mikroskopické poškození povrchu. Unikátní chemická vazba nanočástic s ostatními složkami produktu umožňuje vytvoření mimořádně pevné a odolné vrstvy mimořádných vlastností.


 

UV seal 3D

Zacelením povrchu vzniká velmi hluboký a jasný lesk. Ošetřená plocha je mimořádně hladká, odpuzuje vodu i nečistoty a vytváří samočistící efekt.


 

Tvar kapky

Voda je od povrchu odpuzována. Na obrázku vidíte rozdíl ve tvaru vodní kapky na neošetřeném a navoskovaném povrchu a při ošetření pomocí FILLTEC Professional F104 - UV Seal


 

Kapka na šikmé ploše

Na povrchu ošetřeném FILLTEC Professional F104 - UV Seal se kapky vody neudrží a odtékají pryč. Odplavují i zrnka prachu a nečistot, které se na mimořádně hladkém povrchu nedokáží uchytit.  Povrch je tak mnohem déle čistý a lesklý.


 

Další z mimořádných vlastností přípravku je i možnost ovlivňovat sílu ochranné vrstvy. Narozdíl od některých obdobných produktů můžete nanést FILLTEC Professional F104 - UV Seal v několika vrstvách. Tím získáte ještě hlubší lesk a silnější a delší ochranu. To je výhoda v případě, že je povrch vystaven extrémním klimatickým vlivům. Ochranou vrstvu můžete i snadno obnovit po nějaké době po prvním ošetření.

FILLTEC Professional F104 - UV Seal se také velmi snadno aplikuje. Nepotřebujete žádnou speciální přípravu. Důležité však je, aby by byl povrch před nanesením dobře odmaštěný, zbavený veškerých nečistot a bez oxidace. Nejlepší efekt a nejdelší ochranu poskytne na nových lacích, nebo po strojním přebroušení a přeleštění laků. Přípravek je tekutý. Pomocí aplikační houbičky, nebo měkké utěrky nanesete přípravek na povrch. Necháte chvíli zaschnout a pak nejlépe utěrkou z mikrovlákna krouživými pohyby vyleštíte. Zaschnutí naneseného přípravku poznáte snadno. Nanesená vrstva zbělá.

FILLTEC Professional F104 - UV Seal je vhodný na ochranu laků, plastů (vynikající na ošetření plastových skel světel po broušení a renovaci) i kovových povrchů. Osvědčil se i pro aplikaci na skla pro získání efektu jzdy bez stěračů.

Produkt najdete v našich internetových obchodech, nebo si jej vyžádejte u Vašich dodavatelů autokosmetiky.

 

 

Číst 1194 krát Naposledy změněno středa, 27 červen 2018 20:55

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 121 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....