středa, 27 srpen 2014 00:00

Vyzkoušeli jste již banánový vosk?

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

O nejkvalitnějším přírodním vosku Carnauba jste již jistě slyšeli, ale víte že kvalitní přírodní vosk obsahuje i banánovník?

Švédská společnost Lahega vyvíji a vyrábí široký sortiment speciálních přípravků pro renovace a dlouhodobou ochranu laků. Drsné severské podnebí dokáže velmi důkladně a velmi brzy prověřit vlastnosti každého produktu pro ochranu. A proto společnost Lahega klade velký důraz na špičkovou kvalitu a vlastnosti svých výrobků.

Banana Wax je směsí přírodního banánového vosku a syntetických polymerů. Tato kombinace zaručuje nejen dlouhodobou ochranu po dobu až 6-ti měsíců, ale vytváří i hluboký a vysoký lesk. Velkou výhodou je i snadná aplikovatelnost. Vosk stačí měkkým hadříkem rozetřít na karosérii, nechat několik minut zaschnout a velmi snadno snadno vyleštit a to buď ručně, nebo i za pomocí leštičky s měkkým jemným kotoučem. 

Banana Wax nepráší, je velmi lehce stíratelný a co především, nědělá ani nepříjemné světlé skvrny na plastových a gumových dílech. Práci s ním provází velmi příjemná vůně banánu a ošetřená plocha vyniká velmi vysokou vodoodpudivostí. Voda vysrážená do velkých kapek sama stéká z povrchu pryč a odnáší sebou nečistoty.

Toto se projeví tím, že je povrch déle čistý a mnohem snadnější je i mytí karosérie.

Banana Wax je dodáván v hobby balení o obsahu 0,5 ltr a v profesionálním balení o obsahu 1 ltr.  Obě balení máme skladem.

 

 Video: Vodoodpudivost po aplikaci

Číst 1796 krát Naposledy změněno pondělí, 20 listopad 2017 12:23

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 80 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....