Péče o exteriéry vozidel

Zešedlé pneumatiky a gumové díly

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Sešedlé gumové díly jsou výsledkem negativního působení UV záření a agresivních látek, které za provozu na povrchu gumového dílu ulpívají. Ztráta původní barvy a přirozeného lesku rovněž napovídá o tom, že povrch gumového dílu podléhá erozi, ztratil svojí pružnost a předpokládat se dá i výskyt mikroskopických trhlinek, jejichž počet se bude postupně zvyšovat a udou postupně pronikat do hloubky dílu. Výsledkem bude zteření celého dílu a nutnost jeho výměny za nový. U gumových těsnění dvěří takto napadený povrch přestává odpuzovat vodu, ta zůstává na povrchu těsnění a v zimním období způsobuje tak nepříjemné přimrzání dveří.

Pro ochranu a regeneraci gumových dílů je doporučený přpravek Atas PNEUBELl. Ve sprejovém balení ve formě aktivní pěny dokáže navíc i gumový díl vyčistit.

Po aplikaci navrací gumovému dílu ztracený vzhled a lesk. Narozdíl od běžně používaných silikonových olejů se nevsakuje do hloubky, má výrazně delší dobu působení a vytváří na povrchu ochranný film, který zaceluje vziklé trhliny a zabraňuje vzniku dalších. Zvláčňuje povrch a navrací ztracenou pružnost. Obsahuje i účinný UV filtr a má výrazné vodoodpudivé vlastností.

Rychlý kontakt

CHEMIATEC s.r.o.
Chudenická 1059/30,
102 00 Praha 10

Telefon:: +420 776 794 794
Email: info@chemiatec.cz

 

Kdo je online

Právě přítomno: 138 hostů a žádný člen

Novinky na Facebooku

Copyright © 2017. CHEMIATEC - pro čištění, úklid a lesk. ..

Hledej....